ARCHIV

MAGNETIC

14.12.2012 - PVA Expo, Praha

MAGNETIC

Organizujeme zájezd PARTYBUSem z Brna do Prahy na akci MAGNETIC dne 14.12.2012.
Objednávku PARTYBUSu můžete uskutečnit přímo přes naše webové stránky
www.PARTYBUS-CZ.cz, v sekci JÍZDENKY. Buď samotnou jízdenku nebo jízdenku + vstupenku.

PARTYBUS  Brno – Praha a zpět

Doprava :                   luxusní dálkový autobus
Kapacita :                   50 osob
Jízdenka :                      490 Kč
Jízdenka + vstupenka : 1.580 Kč

Název akce : MAGNETIC
Datum :       14.12.2012
Místo :         PVA Expo, Beranových 667Praha - Letňany

DJs: Hardwell /NED/, Dada Life /SWE/, Dimitri Vegas & Like Mike /BEL/, Bingo Players /NED/, Swanky Tunes /RUS/, Hardrock Sofa /RUS/, Nari & Milani /ITA/ 

19:30 - otevření haly pro návštěvníky
20:00 Nari & Milani
21:00 Hard Rock Sofa
22:00 Swanky Tunes
23:00 Bingo Players
00:00 Dimitri Vegas & Like Mike
01:30 Hardwell
03:00 Dada Life
04:30 Bass Jackers
05:30 John Culter
06:30 END