ARCHIV

ULTRA

11.07.2019 - Stadion Poljud, Split

ULTRA

PŘIPRAVUJEME ve spolupráci s PARTYBUS.SK

Organizujeme PARTYBUS Brno - Břeclav - Bratislava - Split /CRO na akci ULTRA EUROPE 2019 ve dnech 11.-15.7.2019 do Splitu.
Objednávku můžete uskutečnit přímo přes naše webové stránky v sekci JÍZDENKY.

PARTYBUS na facebooku
facebook.com/events/

facebook.com/PARTYBUSEM.cz
facebook.com/groups/PARTYBUSEM.cz

facebook.com/Zrce.PARTYBUSEM
facebook.com/groups/Zrce.PARTYBUS

PARTYBUS 
Brno – Břeclav – Bratislava – Split a zpět
Doprava : pohodlný dálkový autobus
Kapacita : 50 osob

Jízdenka Brno - Břeclav - Bratislava - Split a zpět
3600 Kč = 130 €

jízdenka + ubytování v kempu + vstupenka na festival
9990 Kč = 359 €

Ubytování na 4 noci čtvrtek-neděle 11.-14.7.2019
Kemp Ultra Beachville:
Nejlepší způsob jak si naplno užít festival, je ubytovat se v Ultra kempu - Ultra Beachville! Všichni jsou naladěni na stejné vlnové délce, pláž je na pár kroků od stanu, kyvadlovka přímo ke stadionu, bohatý hudební program přímo v kempu na Ultra Beachville stage a nejen hudební program a mnohem více. Tento kemp byl několikrát za sebou hodnocen jako jeden z nejlepších kempů Chorvatska. Beachville je umístěn v překrásném kempu Galeb u městečka Omiš 20 km jižně od Split. K stadionu jezdí nonstop kyvadlová autobusová doprava (shuttle bus), který si také můžete zakoupit na našem webu.

Strava:
Bez stravy, s možností vaření v kuchyňce kempu, supermarket je hned u vchodu do kempu nebo se najíte přímo v kempu v restaurační zóně, případně v některé z mnoha restaurací ve Splitu cestou na stadion.

KONEC REGISTRACE
sobota 30.6.2019 do 24:00

Důležité info:
Pokud jste po odeslání rezervace nebo po zaplacení nedostali na zadaný email POTVRZENÍ z našeho systému, prosím zkontrolujte si také složku SPAM! Častokrát se stane, že naše automatické emailové potvrzení skončí právě tam. V takovém případě doporučujeme si prostě naši emailovou adresu přidat do vašeho adresáře 'povolených' kontaktů a v budoucnu byste pak už měli dostat zprávy přímo do přijaté pošty. V opačném případě nás kontaktujte.

1. Rezervaci zájezdu partybusem můžete provést prostřednictvím formuláře na této stránce.

2. Rezervaci je možné vykonat pro více účastníků zájezdu! Do kolonky UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE uveďte jména dalších účastníků.  Zaplatit můžete i za několik rezervací spolu v jedné platbě - do popisu platby (nebo dodatečně emailem na info@party-bus.net) uveďte jednotlivá čísla rezervací, za které platíte.

3. Po odeslání řádně vyplněného formuláře dostanete na zadanou emailovou adresu automatické potvrzení rezervace s instrukcemi k zaplacení ceny zájezdu. Ve vlastním zájmu vám doporučujeme zadávat platné a používané kontaktní údaje! V případě jakýchkoliv nepředvídaných změn před a hlavně během zájezdu vás budeme informovat pouze na uvedeném mobilním tel. čísle a / nebo emailové adrese.

4. Po připsání vaší platby na náš účet dostanete na zadanou emailovou adresu POTVRZENÍ O ZAPLACENÍ. Toto potvrzení slouží zároveň jako vaše jízdenka pro uvedený počet osob. Potvrzení si vytiskněte a přineste s sebou na místo odjezdu partybusu.

5. Podrobné organizační pokyny a informace obdržíte emailem nejpozději 2 dny před odjezdem partybusu.

6. Všechny rezervace jsou platné výhradně až po uhrazení ceny zájezdu.

7. Všechny rezervace je třeba uhradit do 3 dnů vkladem hotovosti resp. bankovním převodem na náš účet v Komerční bance.

8. Partybus se pořádá jen v případě závazné rezervace minimálně 25 účastníků. V případě nedostatečného počtu účastníků se zájezd ruší a úhrada bude obratem vrácena. Doporučujeme všem zájemcům udělat alespoň rezervaci i v případě pouze předběžného zájmu - takto vás můžeme průběžně informovat, kolik je již přihlášených zájemců a tím pádem zda se zájezd bude realizovat. Dosud se vždy konal!

WELCOME DRINK
PEPSI + RUSSIAN STANDARD – ruská vodka nejvyšší kvality

Partner PARTYBUSu
PEPSI

Mirinda – pomerančový nápoj
7UP – citrusový nápoj
ROCKSTAR – energy drink
TOMA – džus, voda
LAYS – chipsy
www.pepsico.cz

JÄGERMEISTER
www.jaegermeister.cz

RUSSIAN STANDARD – vodka nejvyšší kvality Rusko
BOTRAN RON – tmavý rum Guatemala
SANTA TERESA – světlý rum Venezuela
www.upb.cz

AKCE
Název :  ULTRA EUROPE 2019
Datum : 11.-15.7.2019 čtvrtek - pondělí
Místo :   Stadion Poljud, Split /CHORVATSKO

DJ´s:
Swedish House Mafia
Above & Beyond
Adam Beyer
Afrojack
Alesso
Armin van Buuren
Carl Cox
The Chainsmokers
David Guetta
DJ SNAKE
Jamie Jones
Joseph Capriati
Maceo Plex
Marco Carola
Richie Hawtin
... a další 

ZÁKLADNÍ INFORMACE:
Zažij nejlepší párty víkend u moře na Ultra Europe festivalu ve městě Split v Chorvatsku! 4 dny /3 noci slunce, relax, pártyloď - a to vše v partě, se kterou se seznámíš už po cestě v partybusu!