ARCHIV

SENSES 2021

11.07.2021 - Zrće, Novalja

SENSES 2021

#partybus
#partybusem

Organizujeme 7-denní pobytový party zájezd na pláž Zrće na chorvatském ostrově Pag ve spolupráci s nejznámějším plážovým klubem na pláži Zrće - PAPAYA Club. Přímá zpáteční doprava partybusem z Brna, ubytování v kompletně vybavených apartmánech na začátku města Novalja (nejblíže k pláži Zrće), vstup do klubu Papaya na večerní akce a festivaly počas celého pobytu, steward na palubě partybusu a delegát na místě – tohle všechno a ještě omnoho více dostaneš a zažiješ na dokonalé party dovolené jedině s námi! 

PARTYBUS na facebooku:
facebook.com/events/

facebook.com/PARTYBUSEM.cz 

facebook.com/groups/
PARTYBUSEM.cz

facebook.com/Zrce.PARTYBUSEM.cz 
facebook.com/groups/Zrce.PARTYBUSEM.cz


PARTYBUS Brno - Novalja a zpět
Doprava :  dálkový autobus
Kapacita : 20 osob

Jízdenka tam a zpět: 2600 Kč 
Vstupenka festival SENSES 2021 (12.7.-15.7.2021): 4500 Kč 

Ubytování 1 os /7 nocí (apartmán pro 2 osoby): 6600 Kč
Ubytování 1 os /7 nocí (apartmán pro 3 osoby): 5500 Kč

Jízdenka + ubytování 1 os /7 nocí (ap. pro 2 osoby): 9200 Kč
Jízdenka + ubytování 1 os /7 nocí (ap. pro 3 osoby): 8100 Kč

FULL PASS (vstupenka + jízdenka + ubytování 7 nocí ap. pro 2 osoby): 13700 Kč
FULL PASS (vstupenka + jízdenka + ubytování 7 nocí ap. pro 3 osoby): 12600 Kč

KONEC REGISTRACE:
neděle 4.7.2021 do 24:00

Partybus.sk (CK SPACE4U s.r.o.) organizuje v létě 2021 již 11. sezónu v řadě letní party zájezdy na ostrov Pag v Chorvatsku na pláž Zrće, opět ve spolupráci s největším a nejznámějším openair klubem na této pláži – PAPAYA Club.

Zažij dokonalou party dovolenou – s možností nonstop zábavy ve vícerých klubech přímo na pláži Zrće anebo v centru města Novalja, odpočívej každý den na jiné pláži, vychutnej si typickou domácí gastronomii a poznej nové partypeople!

Objednej si zájezd co nejdřív – countdown do léta 2021 už běží, ceny se budou postupně zvyšovat a volné místa rychle ubývat! Klub PAPAYA a pláž Zrće každoročně navštěvují desetitisíce partychtivých hostů z více jako 70 různých zemí, z každého kontinentu. Každý rok v létě můžeš zažít především v klubu PAPAYA špičkový lineup se světovými DJs a každý rok tě čeká vždy něco nové ale i osvědčené.

V ceně zájezdu je zahrnuto:
- Zpáteční doprava dálkovým autobusem z Brna přímo do města Novalja na ostrove Pag.
- Ubytování 7 nocí v plně vybavených apartmánech anebo studiích s vlastní kuchyňkou, koupelnou, WC, terasou nebo balkonem.
- welcome drink na palubě autobusu vodka RUSSIAN STANDARD nebo Jägermeister 
- Steward na palubě autobusu
- Tombola na palubě s cenami od našich partnerů
- hudba nebo hudební filmy během cesty
- služby delegáta na místě
- pojištění cestujících v autobusu
- pojištění CK proti úpadku

V ceně zájezdu není zahrnuto:
Strava; pobytová taxa 1 €/osoba/noc; individuální cestovní pojištění (ověř si, jestli nemáš celoroční cestovní pojištění včetně některého produktu, a podobně, jestli ne, doporučujeme pojistit se online např. na www.union.sk); městská autobusová doprava (na Zrće je možné chodit pěšky, z našich apartmánů cca 35-40 min. anebo městským autobusem, který jezdí nonstop 24 hodin denně v krátkých intervalech, jedna jízda stojí 10-15 Kn (cca 40 Kč = 1,50 €); klimatizace (jestli máte zájem o klimatizaci, můžete si ji doobjednat již teď zde na stránce).

AKCE:
Název :  SENSES 2021 (7-denní zájezd)
datum : 11.7. neděle -18.7.2021 neděle
Místo :   Zrce beach, ostrov Pag, Novalja /CHORVATSKO 

DJ´s (lineup A-Z):
Adina Butar, Chris Bekker, Estiva, Ferry Corsten, Gardenstate, Giuseppe Ottaviani, Ilan Bluestone, Jordan Suckley, Kyau & Albert, Markus Schulz, Nifra, Oliver Smith, Paul Van Dyk, Pretty Pink, Ruben De Ronde, Sander van Doorn přes. Purple Haze, Scot Project, Stoneface & Terminal, Sunny Lax, Super8 & Tab, Trance Wax

support:
Alex Wackii, Benjamin Reichert, Cyre