ARCHIV

Pilsen Dance Music Festival

29.04.2016 - Papírna, Plzeň

Pilsen Dance Music Festival

Organizujeme PARTYBUS Brno - Plzeň na akci Pilsen Dance Music Festival dne 29.4.2016 přímo k Papírně.
Objednávku můžete udělat přímo přes naše webové stánky v sekci JÍZDENKY.


v PARTYBUS na facebooku:
facebook.com/events/  
facebook.com/PARTYBUSCZ.cz 
facebook.com/Zrce.PARTYBUSCZ.cz 

v PARTYBUS Brno – Plzeň a zpět
Doprava :  pohodlný dálkový autobus
Kapacita : 50 osob

Jízdenka : 
650 Kč do 29.2.
690 Kč do 31.3.
750 Kč od 1.4. pokud zůstane volné místo

v Konec registrace:
Čtvrtek 31.3.2016 do 24:00

v Welcome drink:
PEPSI + RUSSIAN STANDARD – ruská vodka nejvyšší kvality

v Partner PARTYBUSu:
PEPSI
Mirinda – pomerančový nápoj
7UP – citrusový nápoj
ROCKSTAR – energy drink
TOMA – džus, voda
LAYS – chipsy
www.pepsico.cz

JÄGERMEISTER
www.jaegermeister.cz

RUSSIAN STANDARD – vodka nejvyšší kvality Rusko
BOTRAN RON – tmavý rum Guatemala
SANTA TERESA – světlý rum Venezuela 
www.upb.cz

v Akce:
Název :   PILSEN DANCE MUSIC FESTIVAL
Datum : 7.4.2016 sobota 
Místo :    Papírna, Zahradní 173/2, Plzeň

v DJs:

☆☆☆ FERRY CORSTEN (Nizozemsko) ☆☆☆

Fanouškům elektronické hudby asi holandského mága netřeba dlouze představovat. Fenomén. Legenda. Miliony nacestovaných kilometrů za těmi nejvěhlasnějšími tanečními eventy po celém světě, stovky ocenění a každoroční umístění na vrcholech žebříčků těch nejlepších DJů. Společně se svými krajany Tiëstem a Arminem van Buurenem formovali evropskou taneční scénu a na sklonku devadesátých let se a výraznou měrou se zasadili o popularizaci žánru trance. V roce 1999 Ferry vydává pod dnes již legendárním projektem System F singl Out Of The Blue, který se okamžitě stal absolutní klubovou hymnou po celém světě. Od té doby Ferry produkoval desítky neméně úspěšných singlů a podílel se na chodu dalších autorských projektů jako např. Gouryella (dříve s Tiëstem), Veracocha, Moonman či nejnovější New World Punx (s Markusem Schulzem). Na remixérském poli můžeme jeho podpis naleznout pod tracky interpretů jako U2, Faithless nebo Moby. Na svém kontě má i celkem sedm studiových alb a nespočet kompilací. Rok 2005 se nese ve znamení založení vlastního labelu Flashover Recordings, který se stává Ferryho domovskou základnou a pod jeho křídly vydávají své hity i další kvalitní umělci. Jeho posledním úspěchem je singl Anahera (pod oživeným aliasem Gouryella), který byl posluchači radioshows A State Of Trance a oblíbené Ferryho vlastní Corsten’s Countdown vyhlášen za vůbec nejlepší skladbu roku 2015. I po více než čtvrtstoletí stráveném za mixážním pultem Ferry rozhodně neubírá nic ze svého tempa a svoji top formu nám předvede již brzy i na Pilsen Dance Music Festivalu.

☆☆☆ JOHN O’CALLAGHAN (Irsko) ☆☆☆

Respektovaná stálice elektronického nebe a guru upliftingu a tech-trancu. Asi tak by se dal charakterizovat českým fanouškům dobře známý prostovlasý Ir. Od pravidelných rezidentur na Ibize po megafestivaly v Miami se žádný zásadní event bez Johnovy přítomnosti zkrátka neobejde. Produkčně je velmi činný, za svou kariéru John stihl vydat celkem tři sólová alba, rád spolupracuje s podpyramidovým duem Aly & Fila, irským parťákem Bryanem Kearneym a jeho remixerským schopnostem neunikli ani takoví velikáni jako Paul van Dyk, Armin van Buuren nebo Markus Schulz. Kromě toho John čas od času do světa vypustí jeden ze svých vokálních eposů - za všechny zmiňme zřejmě nejznámější Big Sky (s Audrey Gallagher) nebo Find Yourself (se Sarah Howells), které se bez výjimky dostávají fanouškům pod kůži a stávají se okamžitým klubovým hitem. V roce 2010 vdechl O’Callaghan život do svého dítěte, labelu Subculture, který se v rámci žánru okamžitě stal jednou z nejúspěšnějších nahrávacích společností a její standard se s každým vydaným singlem navyšuje. John je známý tím, že se nebojí ve svých setech experimentovat i s fragmenty jiných stylů. K tomu připočtěme jeho proslulý agresivní styl mixování a spousty vlastních exkluzivních reworků. Sečteno podtrženo, již zanedlouho nás v industriálním prostředí plzeňské Papírny na nás čeká nezapomenutelná dvouhodinová jízda. 

☆☆☆ WILL ATKINSON (Velká Británie) ☆☆☆

Snad žádnému jinému jménu se na trancové scéně za poslední dobu nedostává toliko pozornosti a poptávky. Rodák ze skotského Glasgow Will Atkinson se i přes svůj mladý věk těší bezmezné popularitě a mnoho jeho slavnějších kolegů se shodlo na tom, že právě on je tím, kdo se v budoucnu stane lídrem undergroundové scény a bude určovat aktuální trendy. Victims, Harvester, Fresh Meat, Numb The Pain nebo aktuální no. 1 banger Subconscious. Toť výpis z širokého rejstříku Atkinsonovy tvůrčí činnosti. Will je však univerzálem a může se pochlubit rozmanitou, mnohotvárnou produkcí, protože kromě našlapaných výše zmíněných 140 bpm vypalovaček se věnuje i tvorbě techna, psytrancu a melodických breaků (alias Darkboy) či progressivu (Josep). Všechny tyto prvky pak současně umně kombinuje ve svých setech. Každý měsíc vysílá svoji koncepčně unikátní Mainline Show. Will dopředu upozorňuje, že neručí za počet obětí, které jeho energický set na parketu způsobí a následné omluvy se od něj rozhodně nedočkáte. Co si připraví pro Pilsen Dance Music Festival? Nechme se překvapit. Každopádně přejeme hodně štěstí. Budeme ho potřebovat.

☆☆☆ DRIFTMOON (SK) ☆☆☆

☆☆☆ Thomas Coastline (CZ) ☆☆☆
☆☆☆ ProggyBoy (CZ) ☆☆☆
☆☆☆ Depka (CZ) ☆☆☆

-------------------------------------------------------------------------------------

☆☆☆ Kiss Proton Stage ☆☆☆

☆ JAK (Kristy Jay & Janina T) ☆
☆ Erick Pride ☆
☆ TyPhone ☆
☆ O Jey Bee ☆
☆ Millan Weekender ☆
☆ Mottca & Vassa ☆
☆ Inhalers ☆

v Vstupenky:
Vstupenky v předprodeji jsou k dostání v distribuční síti Ticketpro.
http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/tanecni-elektronicka-hudba/1783455-pilsen-dance-music-festival-ferry-corsten.html

v Info o akci:

29.dubna 2016 se v plzeňské Papírně odehraje již druhá edice festivalu Pilsen Dance Music Festivalu, jejímž headlinerem není nikdo jiný než jeden z králů elektronické hudby, fenomenální DJ a producent FERRY CORSTEN. Sekundovat mu budou zástupci ostrovní školy JOHN O'CALLAGHAN a WILL ATKINSON. V neposlední řadě se za mixpultem objeví i slovenský DRIFTMOON. Všechny zahraniční hvězdy potom doplní několik zajímavých jmen z tuzemské scény. Po loňském pilotním dílu s Paul van Dykem se chystáme na další cestu za samotnou hranici všech vašich nejdivočejších snů. Můžete se těšit na ještě propracovanější vizuální zážitek, projekce vytvořené na míru, laser show a top sound systém. Sledujte naši facebookovou událost, kde se dozvíte vše o aktualitách, soutěžích o volné vstupy, připravované druhé stage a mnoho dalšího.