ARCHIV

Ed Sheeran v Praze

07.07.2019 - Letiště Letňany, Praha

Ed Sheeran v Praze

Organizujeme PARTYBUS Brno - Velké Meziříčí - Praha na akci ED SHEERAN v Praze dne 7.7.2019 na místo akce Letiště Letňany.
Objednávku můžete uskutečnit přímo přes naše webové stránky, v sekci JÍZDENKY.

PARTYBUS na facebooku:
facebook.com/events/

facebook.com/PARTYBUSEM.cz 
facebook.com/groups/
PARTYBUSEM.cz

facebook.com/Zrce.PARTYBUSEM.cz
facebook.com/groups/Zrce.PARTYBUSEM.cz

PARTYBUS
Doprava : pohodlný autobus
Kapacita : 20 osob

Jízdenka:
900 Kč při 10 osobách
600 Kč při 15 osobách
500 Kč při 18 osobách
peníze se budou vracet při nástupu do busu 


KONEC REGISTRACE:
neděle 30.6.2019 do 24:00

Důležité info:
Pokud jste po odeslání rezervace nebo po zaplacení nedostali na zadaný email POTVRZENÍ z našeho systému, prosím zkontrolujte si také složku SPAM! Častokrát se stane, že naše automatické emailové potvrzení skončí právě tam. V takovém případě doporučujeme si prostě naši emailovou adresu přidat do vašeho adresáře 'povolených' kontaktů a v budoucnu byste pak už měli dostat zprávy přímo do přijaté pošty. V opačném případě nás kontaktujte.

1. Rezervaci zájezdu partybusem můžete provést prostřednictvím formuláře na této stránce.

2. Rezervaci je možné vykonat pro více účastníků zájezdu! Do kolonky UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE uveďte jména dalších účastníků. Zaplatit můžete i za několik rezervací spolu v jedné platbě - do popisu platby (nebo dodatečně emailem na info@partybusem.cz) uveďte jednotlivá čísla rezervací, za které platíte.

3. Po odeslání řádně vyplněného formuláře dostanete na zadanou emailovou adresu automatické potvrzení rezervace s instrukcemi k zaplacení ceny zájezdu. Ve vlastním zájmu vám doporučujeme zadávat platné a používané kontaktní údaje! V případě jakýchkoliv nepředvídaných změn před a hlavně během zájezdu vás budeme informovat pouze na uvedeném mobilním tel. čísle a / nebo emailové adrese.

4. Po připsání vaší platby na náš účet dostanete na zadanou emailovou adresu POTVRZENÍ O ZAPLACENÍ. Toto potvrzení slouží zároveň jako vaše jízdenka pro uvedený počet osob. Potvrzení si vytiskněte a přineste s sebou na místo odjezdu partybusu.

5. Podrobné organizační pokyny a informace obdržíte emailem nejpozději 2 dny před odjezdem partybusu.

6. Všechny rezervace jsou platné výhradně až po uhrazení ceny zájezdu.

7. Všechny rezervace je třeba uhradit do 3 dnů vkladem hotovosti resp. bankovním převodem na náš účet v Komerční bance.

8. Partybus se pořádá jen v případě závazné rezervace minimálně 25 účastníků. V případě nedostatečného počtu účastníků se zájezd ruší a úhrada bude vrácena. Doporučujeme všem zájemcům udělat alespoň rezervaci i v případě pouze předběžného zájmu - takto vás můžeme průběžně informovat, kolik je již přihlášených zájemců a tím pádem zda se zájezd bude realizovat. Dosud se vždy konal!

WELCOME DRINK:
PEPSI + RUSSIAN STANDARD 
 ruská vodka nejvyšší kvality

Partner PARTYBUSu:
PEPSI

Mirinda – pomerančový nápoj
7UP – citrusový nápoj
ROCKSTAR – energy drink
TOMA – džus, voda
LAYS – chipsy
www.pepsico.cz

JÄGERMEISTER
www.jaegermeister.cz

RUSSIAN STANDARD – vodka nejvyšší kvality Rusko
BOTRAN RON – tmavý rum Guatemala
SANTA TERESA – světlý rum Venezuela
www.upb.cz

AKCE:
Název
 :   Ed Sheeran v Praze 
Datum : 7.7.2019 neděle
Místo :   Letiště, Praha Letňany

WEB AKCE:

https://www.facebook.com/events/503637880109957/
Oficiální web akce:
www.edsheeran.cz

Oficiální web umělce: 
www.edsheeran.com

INFO O AKCI:
Světová megastar Ed Sheeran se vrací do Prahy!

V současné době pravděpodobně není na světě prodávanější umělec než Ed Sheeran. Čerstvý držitel Řádu britského impéria, čtyřnásobný držitel Grammy a pětinásobný vítěz BRIT Awards. Ed Sheeran, jehož živé koncerty patří celosvětově mezi nejžádanější, vystoupí 7. a 8. července 2019 v pražských Letňanech.

Vstupenky na pražské koncerty budou v prodeji od 11:00 27. září v prodejních sítích TicketPortal, GoOut, Ticketmaster a Eventim. Všechny informace návštěvníci najdou na
www.edsheeran.cz.
Čas začátku koncertu je pouze orientační, o harmonogramu celé akce budeme návštěvníky včas informovat. Koncert pořádá agentura Charmenko CZ.

Informace k sekundárnímu prodeji vstupenek:

Ed Sheeran a jeho tým zaujímají nekompromisní postoj vůči komukoliv, kdo využívá neetické webové stránky nabízející sekundární prodej vstupenek. Na pražském vystoupení se v rámci turné budou využívat pouze personifikované „e-tickets“, což znamená, že vstupenka nabývá platnosti pouze s předložením platného průkazu totožnosti se shodnými osobními údaji. Tím se zabrání překupníkům prodávat vstupenky za nadsazené ceny. Fanoušci, kteří se nakonec nebudou moci koncertu zúčastnit, budou mít možnost změnit své jméno na vstupence za administrativní poplatek uhrazený u příslušného prodejce vstupenek.
Pořadatelé vyzývají všechny zákazníky, aby používali pouze oficiální předprodeje oznámené na adrese www.edsheeran.cz.

„Shape of You“: https://youtu.be/JGwWNGJdvx8
„Perfect“: https://youtu.be/2Vv-BfVoq4g
„Thinking Out Loud“: https://youtu.be/lp-EO5I60KA