ARCHIV

08.07.2022 - Zrce Beach, Novalja

PŘELOŽENO NA ROK 2023

PARTYBUSY organizujeme od roku 2006.

#partybusemcz

Organizujeme 8-denní pobytový party zájezd na pláž Zrće na chorvatském ostrově Pag ve spolupráci s nejznámějším plážovým klubem na pláži Zrće - PAPAYA Club. Přímá zpáteční doprava partybusem z Brna, ubytování v kompletně vybavených apartmánech na začátku města Novalja (nejblíže k pláži Zrće), vstup do klubu Papaya na večerní akce a festivaly počas celého pobytu, steward na palubě partybusu a delegát na místě – tohle všechno a ještě omnoho více dostaneš a zažiješ na dokonalé party dovolené jedině s námi! 

PARTYBUS na instagram
instagram.com/partybusem.cz/

PARTYBUS na facebooku:
facebook.com/events/

facebook.com/PARTYBUSEM.cz 

facebook.com/groups/
PARTYBUSEM.cz

facebook.com/Zrce.PARTYBUSEM.cz 
facebook.com/groups/Zrce.PARTYBUSEM.cz


PARTYBUS 
Brno - Bratislava - Novalja a zpět

Doprava :  dálkový autobus
Kapacita : 50 osob

Jízdenka tam a zpět: 2600 Kč 
Vstupenka festival SENSES 2022 (11.7.-14.7.2022):  Kč 

Ubytování 1 os /7 nocí (apartmán pro 2 osoby): 6600 Kč
Ubytování 1 os /7 nocí (apartmán pro 3 osoby): 5500 Kč

Jízdenka + ubytování 1 os /7 nocí (ap. pro 2 osoby): 10.990 Kč
Jízdenka + ubytování 1 os /7 nocí (ap. pro 3 osoby): 9.500 Kč

FULL PASS (vstupenka + jízdenka + ubytování 7 nocí ap. pro 2 osoby):  Kč
FULL PASS (vstupenka + jízdenka + ubytování 7 nocí ap. pro 3 osoby):  Kč

KONEC REGISTRACE:
neděle 3.7.2022 do 24:00

Partybus.sk (CK SPACE4U s.r.o.) organizuje v létě 2021 již 11. sezónu v řadě letní party zájezdy na ostrov Pag v Chorvatsku na pláž Zrće, opět ve spolupráci s největším a nejznámějším openair klubem na této pláži – PAPAYA Club.

Zažij dokonalou party dovolenou – s možností nonstop zábavy ve vícerých klubech přímo na pláži Zrće anebo v centru města Novalja, odpočívej každý den na jiné pláži, vychutnej si typickou domácí gastronomii a poznej nové partypeople!

Objednej si zájezd co nejdřív – countdown do léta 2021 už běží, ceny se budou postupně zvyšovat a volné místa rychle ubývat! Klub PAPAYA a pláž Zrće každoročně navštěvují desetitisíce partychtivých hostů z více jako 70 různých zemí, z každého kontinentu. Každý rok v létě můžeš zažít především v klubu PAPAYA špičkový lineup se světovými DJs a každý rok tě čeká vždy něco nové ale i osvědčené.

V ceně zájezdu je zahrnuto:
- Zpáteční doprava dálkovým autobusem z Brna přímo do města Novalja na ostrove Pag.
- Ubytování 7 nocí v plně vybavených apartmánech anebo studiích s vlastní kuchyňkou, koupelnou, WC, terasou nebo balkonem.
welcome drink na palubě autobusu vodka RUSSIAN STANDARD nebo Jägermeister 
- Steward na palubě autobusu
- Tombola na palubě s cenami od našich partnerů
- hudba nebo hudební filmy během cesty
- služby delegáta na místě
- pojištění cestujících v autobusu
- pojištění CK proti úpadku

V ceně zájezdu není zahrnuto:
Strava; pobytová taxa 1 €/osoba/noc; individuální cestovní pojištění (ověř si, jestli nemáš celoroční cestovní pojištění včetně některého produktu, a podobně, jestli ne, doporučujeme pojistit se online např. na www.union.sk); městská autobusová doprava (na Zrće je možné chodit pěšky, z našich apartmánů cca 35-40 min. anebo městským autobusem, který jezdí nonstop 24 hodin denně v krátkých intervalech, jedna jízda stojí 10-15 Kn (cca 40 Kč = 1,50 €); klimatizace (jestli máte zájem o klimatizaci, můžete si ji doobjednat již teď zde na stránce).

AKCE
Název :  SENSES 2022 (7-denní zájezd)
datum : 8.7. neděle -17.7.2022 neděle
Místo :   Zrce beach, ostrov Pag, Novalja /CHORVATSKO 

DJ´s (lineup A-Z):


support:

WEB AKCE: 
https://www.facebook.com/events/1462085960832157 
https://www.facebook.com/21senses21/
https://senses.fm/

INFO O AKCI:

AWAKEN YOUR SENSES IN 2022
Naše setkání vypadalo, znělo a vypadalo jako letní sen, ze kterého jsme se nikdy nechtěli probudit. Zatímco jsme tančili na pláži a zírali do žhnoucího slunce s přáteli všude kolem, mysleli jsme na jednu věc: "Toto je jen začátek!"
Přidejte se k nám a PRE-REGISTER YOURSELF, abyste získali první vstupenky na Senses 2022: https://senses.fm
Máme tolik krásných věcí, na které se můžeme těšit na dobrodružství v příštím roce. Nová edice SENSES se koná od 11. do 14. července 2022 a bude to váš dokonalý ostrovní útěk plný úžasných fúzí zvuků.

DAY & NIGHT PROGRAM
Jedna vize. 1000 hudebních nadšenců povýšených pečlivě vybranými jmény hrajících ve 2 superklubech po 4 dny a noci. Připravte se na nezapomenutelný letní zážitek obklopený nedotčenou krásou ostrova Pag. Hýbat se. Tanec. Cítit. Ponořte se do fúze progresivního, hlubokého, trance, melodického, euforického a všeho mezi tím.

TOP DESTINATION
Ostrov Pag se svou měsíční krajinou, oblázkovými a písečnými plážemi, slaným vzduchem a tyrkysovou mořskou vodou, s čerstvým jídlem a nezapomenutelnými chutěmi je připraven vás ohromit a ukázat vám, proč je jeho pobřeží jednou z nejžádanějších destinací v celém světě. svět

HOUSE RIGHT ON THE BEACH
Ať už si chcete dopřát svůj vlastní soukromý plážový dům nebo byste raději zůstali v levném apartmánu, můžeme vás ujistit, že každá peněženka bude přitahována velkým množstvím dokonalých prázdninových balíčků.